Aromarta

Aktualności

Kalendarium wydarzeń – wiosna 2024

Zobacz, gdzie możesz mnie spotkać – poniżej małe kalendarium aktualnych wydarzeń.

Wykłady i wystąpienia

12-14.04. w Sudetach w miejscowości Kowary (blisko czeskiej granicy) odbędzie sie IX Regionalny Zlot Zielarski. Na zaproszenie Krzysztofa Kalemby (Montanum) będę mieć przyjemność opowiedzieć o pączkach topoli i balsamach w aromaterapii oraz perfumiarstwie naturalnym. Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku.

Oprócz tego od czasu do czasu będą pojawiać się inne spotkania stacjonarne 🙂 Najbliższe w kwietniu w filii biblioteki w Kleszczowie 🙂

W dniach 13-18 maja odbędzie się ogólnopolska konferencja naukowa “Gourmet: dietoterapia, chemia żywności i sztuka kulinarna (I)” organizowana przez wydawnictwo Pharmacopola. Mam przyjemność być w komitecie organizacyjnym i wygłosić wystąpienie dotyczące relacji między perfumami a jedzeniem. Więcej informacji o konferencji tutaj.

Warszaty

14 kwietnia z Radkiem Pawłowskim, chemikiem i safety assessorem z firmy Gopher Naturalnie, prowadzimy warsztaty dotyczące naturalnej i aromatycznej pielęgnacji skóry wrażliwej i atopowej w siedzibie Akademii Górnośląskiej w Katowicach. Szczegóły tutaj.

1 czerwca wspólnie z Aleksandrem K. Smakoszem, farmaceutą i redaktorem naczelnym Wydawnictwa Pharmacopola, z którym wspólnie napisaliśmy książkę „Mieszanki olejków eterycznych do aromaterapii”, poprowadzimy szkolenie warsztatowe w siedzibie Akademii Górnośląskiej w Katowicach. Temat tego intensywnego spotkania to: „Mieszanki olejków eterycznych w aromaterapii, farmacji i perfumiarstwie naturalnym„.

Szczegółowy opis wydarzenia i zapisy tutaj.

Wykłady na studiach podyplomowych


Wiosną mam wykłady na IV edycji studiów podyplomowych z aromaterapii na Akademii Górnośląskiej. Więcej informacji tutaj.

Ponadto prowadzę wykłady na I edycji studiów “Olejki eteryczne” na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej. Więcej informacji tutaj.